Powiedzenie: “Jak Cię widzą, tak Cię piszą” bez wątpienia jest prawdziwe. Przez dziesiątki lat nie zmieniło się to, że dobrze dobrana promocja polepsza wizerunek, a także jest w stanie wpłynąć na efektywniejszą sprzedaż. Reklama dźwignią handlu – to kolejne motto, które przyświeca naszej codziennej pracy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy, jak przygotować displaye, standy i ekspozytory reklamowe, aby potencjalni kupujący z grupy docelowej stali się lojalnymi Klientami. Warto dodać, że współpracujemy zarówno z małymi przedsiębiorstwami, jak i większymi, międzynarodowymi firmami.

Point of Sales, czyli POSmateriały promocyjne, które rozwiną Twój biznes

Specjalizujemy się w działaniach z zakresu BTL. Priorytetem naszej firmy jest kreacja wszelkich rozwiązań, które służą działaniom o charakterze promocyjnym. Opracowujemy materiały POS, w tym displaykarton, systemy wystawiennicze według indywidualnych potrzeb Klientów, kampanie promocyjne oraz programy lojalnościowe skierowane zarówno do odbiorcy ostatecznego, jak i instytucjonalnego. Nasi projektanci stawiają sobie za cel jak najlepsze wykorzystanie istniejących rozwiązań technologicznych. Wszystko po to, aby zaspokoić wysokie wymagania graczy rynkowych. Uważamy, że czas Klientów jest niezwykle ważny, dlatego zawsze reagujemy błyskawicznie, przygotowując kompleksową ofertę.

Zaufaj specjalistom – A.R.T. Kraków – producent displayów kartonowych i nie tylko

Wyraźny wzrost nowych zamówień, a także duża liczba wznowień produkcji utwierdziła nas w przekonaniu, że sumienność, dyspozycyjność, kreatywność są zawsze gwarantem dobrej współpracy, przekładającej się na zyskanie zaufania nawet wśród najbardziej wymagających Klientów. Obecnie, co nas bardzo cieszy, z firmy produkującej m.in. displaye i standy kartonowe, staliśmy się również doradcami. Dzięki temu Klienci stawiają na nasze pomysły bez obawy o późniejszą ich realizację. Za to wszystkim, bardzo serdecznie dziękujemy. Zdecydowanie nie chcemy na tym poprzestać, prosimy o więcej. Zawsze jesteśmy do dyspozycji, ale o tym wie już każdy, kto z nami współpracuje. Dołącz do tego grona!Zobacz w Zumi »